slimxl.pl

Strona o sporcie i zdrowiu

Obrączki ślubne - modne w 2023 roku wzory
Lifestyle

Obrączki ślubne – modne w 2023 roku wzory

Jako że obrączki ślubne będą towarzyszyć zakochanym przez wiele lat, to należy zadbać o to, aby wybrać jak najpiękniejsze. Oczywiście mają się podobać obojgu partnerom. Opcji do wyboru jest mnóstwo, można przebierać w wyjątkowych wzorach. Każda para znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Można również mieć na uwadze najnowsze trendy. Niektóre wzory zdają się nie wychodzić z mody od wielu lat, ale regularnie pojawiają się także kolejne hity. Oczywiście w obrączkach znaczenie ma nie tylko estetyka. Istotne jest, aby były trwałe, zapewniały komfort.

Jakie są modne obrączki ślubne?

Przy wyborze obrączek ślubnych warto mieć na uwadze materiał wykonania. Istotna jest także grubość i szerokość. Należy sprawdzić, czy ładnie się prezentują na dłoniach. Bardzo ważne jest dobranie właściwego rozmiaru. Zawsze powinno się zachować nieco luzu. Sprawdzić należy także, czy w razie potrzeby możliwe staje się powiększenie lub pomniejszenie obrączek. Obecnie niezwykle modna stała się biżuteria z grawerowanym wyznaniem. Spersonalizowane obrączki ślubne stają się jedyne w swoim rodzaju. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do grawera w postaci daty lub cytatu. Ciekawą opcją będzie także fragment ulubionej piosenki zakochanych, odciski ich palców.

Z mody nie wychodzą obrączki klasyczne, czyli z żółtego złota ozdobione diamentami. Małe brylanty prezentują się bardzo efektownie i jednocześnie można liczyć na elegancję. Bardzo pożądana jest także biżuteria ślubna z różowego złota. Jest to rozwiązanie niezwykle piękne i jednocześnie unikalne. Różowe złoto nie tylko wspaniale się prezentuje, ale cechuje się również nieprzeciętną wytrzymałością.

Obrączki ślubne mają być trwałe, podobnie jak związek

Różowe złoto wspaniale odnajdzie się na dłoni zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Można łączyć je z innymi metalami lub kamieniami szlachetnymi. Jeśli para pragnie podkreślić swój indywidualizm, to może zdecydować się na obrączki z dodatkiem bieli, czerni lub granatu. Wygląda to bardzo efektownie. Trwałe komponenty na obrączki ślubne to złoto, karbon i platyna.

Na jakie zdecydować się obrączki ślubne?

Obecnie modne stały się obrączki ślubne z delikatnymi wzorami, drobnymi kamieniami. Jeśli kobieta stawia na minimalizm, to spodoba się jej obrączka z paroma niewielkimi cyrkoniami. Może być to przykładowo delikatny pasek na środku z bardzo małych diamentów lub brylantów. Oczywiście niektóre pary lubią bardziej wyrazistą biżuterię. Dla nich idealną opcją stanie się duży, wyrazisty sygnet. Obrączki z dużymi kamieniami w sporej ilości prezentują się bardzo efektownie. Można mieć pewność, że będą one mocno odznaczać się na dłoni. Taki masywny pierścień ze złota lub innych metali robi spore wrażenie.

Modne są także obrączki z kilkoma kamieniami. Coraz częściej wybór pada na ozdobne pierścienie z kamieniami osadzonymi w oryginalny sposób. Mogą być one różnej wielkości. Bardzo pożądane w tym roku stały się także obrączki ze wzorem twist. Chodzi tutaj o efektownie spleciony metal. Jeśli dla kogoś płaska obrączka to za mało, to powinien zdecydować się na biżuterię ze wzorem przeplatanki. Świetną opcją jest także obrączka w stylu vintage. Można również zdecydować się na obrączki na zamówienie z charakterystycznym elementem, który łączy parę.