Tutaj jesteś

Mezoterapia bezigłowa – kiedy warto z niej skorzystać?

28 maja 2020 Lifestyle

Zdrowa i piękna cera to cel wielu kobiet. Jednak szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych może skutecznie zniweczyć marzenia o gładkiej cerze pozbawionej wyprysków. Dieta bogata w tłuszcze, a uboga w składniki odżywcze, zanieczyszczenie środowiska, alkohol i papierosy, niewłaściwa pielęgnacja – wszystko to sprawia, iż cera może wyglądać na starszą, niż jest w rzeczywistości. Na szczęście oferta gabinetów kosmetycznych jest na tyle szeroka, iż każdy bez problemu może wybrać dla siebie najlepszy zabieg pielęgnacyjny!

Zabieg pielęgnacyjny na twarz – błyskawiczne odżywienie naskórka!

Zabieg mezoterapii bezigłowej jest zupełnie nieinwazyjny, co oznacza, iż w żaden sposób podczas jego przeprowadzania nie zostaje przerwana ciągłość naskórka. Za skuteczność przeprowadzanych działań odpowiadają fale elektromagnetyczne, dzięki którym substancje odżywcze są przez skórę przyjmowane znacznie szybciej. W efekcie naskórek zostaje dogłębnie nawilżony, a także dostaje solidną porcję substancji odżywczych, z których może czerpać materiał do przeprowadzania procesów regeneracyjnych.

Na jakie efekty można liczyć po zabiegu?

Mezoterapia bezigłowa w Warszawie to zabieg cechujący się dużą skutecznością. Powinien być przeprowadzany przez doświadczonego kosmetologa, który dokładnie zna potrzeby naskórka i jego wymagania pielęgnacyjne. Pierwsze efekty zobaczyć można po zaledwie jednej sesji, jednak aby utrzymać trwałe efekty, warto od czasu do czasu zapisać się na ponowny zabieg. Efekty, jakie można dostrzec gołym okiem, to między innymi uelastycznienie i zwiększenie jędrności cery, odżywienie i dotlenienie tkanek, co przekłada się na zdrowy wygląd, poprawa koloru naskórka, uszczelnienie naczyń krwionośnych, dzięki czemu wykazują one mniejszą tendencję do pękania.

Mezoterapia bezigłowa w Warszawie – o czym pamiętać?

W niektórych sytuacjach warto przełożyć wykonanie zabiegu na inny termin. Wśród przeciwwskazań do mezoterapii można wymienić między innymi ciążę, epilepsję, choroby kardiologiczne, przewlekłe schorzenia dermatologiczne czy obecność w organizmie metalowych elementów. Pojedyncza sesja zabiegu to wydatek rzędu około stu pięćdziesięciu złotych. Pierwsze efekty dostrzec można po pojedynczej sesji, jednak by je utrwalić, warto powtórzyć mezoterapię kilkukrotnie, w odstępach od tygodnia do trzech tygodni. Podczas zabiegu nie jest wykorzystywane znieczulenie.

Redakcja slimxl.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie dieta, zdrowie, sport oraz stylowy lifestyle łączą się, aby pomóc Ci w osiągnięciu optymalnego stanu zdrowia i witalności! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczna wiedza dotycząca diety, zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej łączy się z inspirującymi artykułami o codziennych nawykach i życiu pełnym energii.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Tiziano Terenzi Kirke