slimxl.pl

Strona o sporcie i zdrowiu

Lifestyle

Wakacje z dziećmi w Bieszczadach – koniecznie odwiedź Solinę!

Planujesz wakacje czy też długi weekend z rodziną w przepięknych Bieszczadach? Chciałbyś mieć zarówno dobry dojazd do znanych szlaków turystycznych, piękny widok na góry i naturę, jak również dostęp do licznych atrakcji dla dzieci? W takim razie doskonałym wyborem będzie leżąca u stóp Bieszczadzkiego Parku Narodowego Solina! Jest to miejscowość położona nad Jeziorem Solińskim, która oferuje szereg atrakcji o każdej porze roku! Skorzystaj z naszej platformy noclegowej i zarezerwuj nocleg w Solinie bezpośrednio od właściciela obiektu! 

Solina – poznaj atrakcje dla całej rodziny

Jezioro Solińskie oraz plaża, największa w Polsce zapora wodna, parki rozrywki dla najmłodszych, liczne budki z pamiątkami oraz knajpki z jedzeniem – Solina to doskonały kierunek urlopowy! Jezioro Solińskie często tytułowane bieszczadzkimi Mazurami to doskonały obiekt, zarówno na kąpiel, jak również rejsy – a wszystko w otoczeniu przepięknych Bieszczadów! W okresie wakacyjnym warto także wziąć udział w Regatach żeglarskich. Oprócz tego wokół jeziora znajdują się liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego – w Solinie mnóstwo frajdy i doskonałej zabawy znajdą więc wszyscy miłośnicy sportów wodnych. Kolejną polecaną atrakcją jest Zapora w Solinie – licząca 600m długości oraz 82 wysokości uznana jest za największą zaporę w Polsce. Najmłodszych z pewnością ucieszy także park rozrywki z dmuchanymi zamkami czy karuzelami, dostarczający wiele emocji park linowy, jak również liczne budki z pamiątkami i zabawkami. 

Wakacje w Solinie i okolicy – rodzinny urlop w Bieszczadach

Solina to również doskonałe miejsce wypadowe w pobliżu znajduje się Bieszczadzka Kolej Leśna, Drezyny Rowerowe, spływ pontonami, zagroda żubrów w Mucznem, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku czy też zoo w Berezce. Będąc w Solinie nie można również pominąć atrakcji przyrodniczych – głównym punktem jest tutaj Bieszczadzki Park Narodowy! Trasa na Tarnicę, Połoniny czy też Smerek to doskonała propozycja na rodzinny wypad w góry! Pamiętać należy jednak, że Bieszczady różnią się od Beskidów czy Karkonoszy – schronisk jest tu dużo mniej niż w innych pasmach górskich w Polsce, warto więc odpowiednio zaplanować zarówno trasę, jak i potrzebny prowiant. 

Szybko i wygodnie zarezerwuj nocleg w Solinie! 

Za pomocą naszej platformy łatwo i komfortowo zarezerwujesz tani nocleg nad Jeziorem Solińskim   korzystając z oferty bezpośrednio od właściciela kwatery. Ustaw interesujące Cię udogodnienia i filtry – preferencje zarówno Twoje, jak i całej rodziny, porównaj dostępne oferty i skontaktuj się poprzez formularz bądź telefonicznie z właścicielem kwatery noclegowej. Domek letniskowy, apartament, pokoje gościnne, a może pensjonat? Do wyboru masz różne formy noclegu, z pewnością znajdziesz więc swój wymarzony! Oprócz tego możesz także wystawić swoje ogłoszenie o poszukiwanym noclegu w danym terminie – wtedy to właściciel obiektu kontaktuje się z Tobą i omawia szczegóły! Platforma to doskonały sposób na znalezienie noclegi Solina bez prowizji – przetestuj go więc jak najszybciej!