slimxl.pl

Strona o sporcie i zdrowiu

akcesoria rowerowe
Sport

Akcesoria rowerowe – funcjonalność i design

Każdy szanujący się rowerzysta wie, że rama i dwa koła to nie wszystko. Cykliści, którzy najbardziej pasjonują się jazdą, to zwykle długodystansowcy.

Akcesoria rowerowe – co warto kupić?

Podczas wyczerpujących tras, części ukochanego pojazdu zużywają się jak wszystko. Dziś posiadacze dwóch kółek mają do wyboru akcesoria rowerowe w bardzo szerokim szerokim asortymencie. A więc nie są to tylko podstawowe elementy jak błotniki, bagażniki i pompki. Rower może stać się atrakcyjnym i pojemnym pojazdem transportu. Koszyki, worki i sakwy przeznaczone do umieszczenia na dwuśladzie zapewnią przewiezienie znacznych ilości przedmiotów.

Apteczka rowerowa

Apteczka rowerowa zabezpieczy ewentualne rany po upadku. O bezpieczeństwo w innym wymiarze zadba dowolne zabezpieczenie rowerowe. Pulsometr i sprzęt nawigacyjny wspomogą wyczynowców podczas bicia rekordów na trasie. Dla estetów również znajdą się gratki – kolorowe dzwonki, rozmaite bidony, niewielkie koszyczki. Akcesoria rowerowe są dziś tak dostępne, że rower nie jest już jedynie środkiem transportu i narzędziem sportowców. Każdy użytkownik może sprawić, że jego sprzęt będzie wspaniałym „towarzyszem” – funkcjonalnym i ozdobnym gadżetem.