slimxl.pl

Strona o sporcie i zdrowiu

trampki
Lifestyle

Trampki Big Star — trampki na każdą okazję

Gdzie w historii trampków znajdują się trampki big star?

Początek butów, które znamy jako trampki sięga pierwszej połowy XIX wieku a dokładnie 1832 kiedy to opatentowana zostaje pierwsza gumowa podeszwa. Na samym początku historii tego rodzaju buta służył on głównie do grania w koszykówkę, lecz nie był najpopularniejszym butem na rynku. Następnie swój wkład w rozwój popularności trampków miała amerykańska armia, która zaopatrywała swoich żołnierzy w białą parę. Dopiero po tym okresie udało się im przebić do nurtu popularnego za sprawą muzyków, aktorów czy innych ludzi kultury, którzy sobie je upodobali, przez wzgląd na ich wygodę i nienaganny wygląd. Na polskiej scenie najbardziej popularne są trampki big star produkowane przez przedsiębiorstwo założone w 1990 r. przez Bogdana Kaczmarka i Wiesława Kosterę przy pomocy holdingu G-star, który istnieje od roku 1972. Big Star w swojej ofercie ma do zaproponowania szeroką gamę modeli obuwia. Zaczynając od klapek, przez zimowe trapery do najbardziej ponadczasowych butów, którymi są trampki.

Dlaczego akurat trampki big star?

Trampki są przede wszystkim wygodne. Buty te mają grubą, płaską podeszwę gwarantując ogromny komfort podczas chodzenia. W dzisiejszych czasach trampki to obowiązkowa pozycja nie tylko w męskiej, ale i kobiecej garderobie. Nie musimy się ograniczać do tylko podstawowych kolorów jak czarny czy biały, możemy postawić na wielki wybór w najróżniejszych kolorach. W trampkach wyjdziesz w ciągu dnia na miasto ze znajomymi, na drinka, a nawet na randkę. Trampki big star górują wśród konkurencji jeśli chodzi o jakość wykonania oraz zaangażowanie w procesie ich tworzenia i projektowania. Najlepsza Polska jakość dostępna na wyciągnięcie ręki.

Opinie o trampkach big star

W internecie można znaleźć wiele opinii na temat butów big star. Poniżej macie państwo możliwość zapoznania się z częścią z nich:

„Piękne trampeczki. Mega wygodne”.

„Bardzo ładne buty. Buty prezentują się bardzo estetycznie na nodze”.

„Zamówiłam trampki Big Star T274022 White. Rozmiar zgodny z tabelą. Noszę 39 i taki zamówiłam. Trampki piękne i wygodne! ;)”

„Trampki wizualnie super, trzeba je trochę rozchodzić, bo są tak sztywne od nowości, że obcierają. Po kilku godzinach chodzenia jednak noga się przyzwyczaja i są super wygodne!”

„Towar zgodny z opisem. Rozmiarówka okazała się zawyżona. Według pomiaru stopy (cm) rozmiar 37 powinien być dobry, okazał się sporo za duży. Nie uznaję tego jednak za wadę. Po prostu należy mieć to na uwadze. Poza tym wszystko OK”.

Gdzie kupić trampki big star?

Trampki big star znajdziecie pod tym adresem https://bigstarshoes.pl/c-trampki-damskie. Należy zawsze pamiętać, aby zakupów w internecie zawsze dokonywać z oficjalnych stron, żeby nie paść ofiarami oszustów. Płatności na stronie można dokonać za pomocą przelewu, można też zapłacić kurierowi gotówką bądź kartą płatniczą przy odbiorze. Na stronie możemy przeczytać również, że zamówienia są realizowane od 1-3 dni roboczych. Na zwrot mamy 14 dni od otrzymania zamówienia w tym miejscu należy pamiętać, aby nie niszczyć oryginalnego opakowania, żeby zwrot został uznany.

Trampki to uniwersalne buty, w których można robić prawie wszystko i wyglądać, przy tym bardzo dobrze. Mamy nadzieje, że po tym artykule przybliżyliśmy państwu historię trampków, jak i markę big star. Życzymy udanych zakupów i wygodnego użytkowania nowych butów 🙂