slimxl.pl

Strona o sporcie i zdrowiu

modne koszule damskie
Lifestyle

Najlepsze koszule damskie dla różnych typów sylwetek

Kobiece sylwetki bywają bardzo różne. Wszystkie są piękne, ale nie wszystkie chwalą się idealnymi proporcjami. Na szczęście nie musisz być wcale doskonała, by chętnie nosić modne koszule damskie i wyglądać w nich zachwycająco. Musisz tylko znaleźć dla siebie ich najlepsze fasony, dobierając je na podstawie wyglądu i typu swojej sylwetki.

Jeżeli jesteś klepsydrą, czyli twoje biodra i ramiona mają niemalże identyczną szerokość, talia jest wąska, a piersi i pośladki delikatnie zaokrąglone, masz to szczęście, że pasuje do ciebie dosłownie wszystko. Klepsydra uchodzi za figurę doskonałą. To taka kwintesencja idealnej kobiecej sylwetki. Jako że więc masz wiele atutów, powinnaś je na co dzień podkreślać, by zwracać na nie uwagę innych osób. Jesteś w stanie to zrobić nawet z pomocą koszuli. Zrezygnuj więc z luźnych oversizowych bluzek, które może są wygodne, ale za to w ogóle nie pozwalają ci poczuć się atrakcyjnie czy seksownie. Stawiaj za to na dopasowane modne koszule damskie o kroju „slim fit”. To modele mocno zwężane w talii i delikatnie rozszerzane u dołu. Nie muszą być nudne. Często są dekorowane bufiastymi rękawkami, dodatkowymi wstążkami czy innymi zdobniczymi akcentami.

Nie bój się też zaszaleć nieco bardziej z wzorem lub kolorem. Koszule mogą być gładkie, ale nie muszą. Spokojnie możesz wybierać również te pokrywane licznymi kolorowymi paskami, uroczymi groszkami czy stylową pipetą. Jeżeli natomiast szukasz czegoś dobrego na imprezę, zaszalej ze zwierzęcym wzorem – panterką lub zebrą.

eluno.pl