Tutaj jesteś

Marzysz o bikini body na lato? Pomyśl o tym już teraz!

5 maja 2021 Lifestyle Bikini body - młoda kobieta w bikini leżąca na plaży.

W pierwszej chwili może wydawać się, że do lata pozostało jeszcze mnóstwo czasu. Tak naprawdę jednak już za kilka tygodni będzie można powoli myśleć o wakacyjnych podróżach. To dobry moment, by zatroszczyć się o swoją sylwetkę – osiągnięcie efektów bikini body wymaga trochę czasu! Pomogą w tym medycyna estetyczna i zabiegi: ujędrniające brzuch, redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej oraz modelujące sylwetkę.

Z tekstu dowiesz się:

  • jak w uzyskaniu efektu bikini body pomoże zabieg Morpheus,
  • jak uzyskać idealną sylwetkę na lato dzieci zabiegowi Onda,
  • jakie efekty daje zabieg Pelleve.

Mało kto jest w pełni zadowolony ze swojej sylwetki. Nadmiar tkanki tłuszczowej w newralgicznych partiach ciała, utrata jędrności i elastyczności, rozstępy – to problemy, z którymi boryka się wiele osób. A ponieważ już za kilka tygodni będzie można planować wakacyjny wypoczynek, warto teraz zadbać o to, by za jakiś czas móc chwalić się idealnym bikini body!

Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus – idealna sylwetka na lato!

Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus to zabieg wykonywany przy użyciu urządzenia wyposażonego w izolowane igły. Lekarz wykonuje nimi mikronakłucia na głębokości od 0,4 do 4 mm – emitują one fale radiowe, które z jednej strony prowadzą do skrócenia już istniejących włókien kolagenu i elastyny, z drugiej – stymulują produkcję nowych.

Morpheus to doskonały zabieg ujędrniający – poprawia elastyczność i napięcie skóry m.in. w okolicach brzucha, pośladków i ud, jednocześnie redukując rozstępy. Dla jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii czterech zabiegów co trzy tygodnie. Oczywiście tak jak w przypadku innych procedur medycyny estetycznej, również zabiegu Morpheus nie przeprowadza się u każdego. Wśród przeciwwskazań znajduje się m.in. ciąża i okres karmienia piersią, choroby autoimmunologiczne oraz zmiany naczyniowe w obszarze zabiegowym.

Redukcja cellulitu, ujędrnianie brzucha – zabiegi Onda

W uzyskaniu wymarzonego bikini body bez wątpienia pomóc może zabieg Onda, podczas którego wykorzystuje się energię zimnych mikrofal Coolwaves. Emitowane przez urządzenie zimne mikrofale docierają do tkanki tłuszczowej i w kontrolowany sposób uszkadzają jej komórki, co prowadzi do redukcji nadmiaru tłuszczu z newralgicznych miejsc, takich jak uda, brzuch, ramiona czy pośladki. Jednocześnie, około 20% energii pozostaje w wierzchnich partiach skóry, co pozwala na redukcję cellulitu oraz wyraźne ujędrnienie ciała.

Z punktu widzenia pacjenta istotne jest to, że głowica urządzenia Onda wyposażona jest w innowacyjny system chłodzenia, dzięki czemu jedynym odczuciem podczas zabiegu jest intensywne ciepło. Dla jak najlepszych rezultatów, zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów co cztery tygodnie – przełom zimy i wiosny to idealny czas na jej rozpoczęcie!

Pelleve – zabieg na bikini body

Na wymodelowanie perfekcyjnej sylwetki na lato pozwala zabieg Pelleve, wykorzystujący właściwości fali radiowej o częstotliwości 4 Mhz. Emitowana przez urządzenie fala w momencie zetknięcia ze skórą wytwarza ciepło – temperatura skóry może zostać podniesiona aż do 65°C, co pobudza fibroblasty do nawet 10-krotnie większej produkcji kolagenu, a jednocześnie prowadzi do kurczenia się i napinania już istniejących włókien kolagenowych. Wszystko to sprawia, że poprawia się napięcie i elastyczność skóry newralgicznych partii ciała, np. brzucha, biustu, ud oraz pośladków.

Co ważne, zabieg Pelleve można łączyć z innymi procedurami, w tym z mezoterapią igłową. Dodatkowo, jest to zabieg bezpieczny i bezbolesny, nie wymaga żadnej rekonwalescencji, od razu po jego zakończeniu można wrócić do normalnych aktywności. Dla uzyskania dobrych efektów wystarczą 3-4 zabiegi w odstępach 4-6 tygodni.

Wystający brzuch, obwisłe ramiona czy cellulit na pośladkach nie muszą powodować kompleksów i zaniżonej samooceny. Współczesna medycyna estetyczna ma rozwiązania na te i inne niedoskonałości sylwetki.

Redakcja slimxl.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie dieta, zdrowie, sport oraz stylowy lifestyle łączą się, aby pomóc Ci w osiągnięciu optymalnego stanu zdrowia i witalności! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczna wiedza dotycząca diety, zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej łączy się z inspirującymi artykułami o codziennych nawykach i życiu pełnym energii.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Tiziano Terenzi Kirke